סל הקניות שלך ריק

דנה כפיר

מורה ומאפרת בצוות הבכיר של הסטודיו. בוגרת בית הספר שלנו במסלולי קורס איפור מקצועי מסלול ביוטי וקורס איפור אופנה וסיימה את שניהם בהצטיינות. עבדה כ מאפרת בצמוד לנטאשה כשנה ולאחר מכן כמאפרת עצמאית בצוות הסטודיו כמאפרת כלות בהפקות לעיתונים ,מגאזינים,תצוגות אופנה ותוכניות טלויזיה. כגון: פנאי פלוס, ליידי גלובס, רייטינג. תצוגות אופנה ל-: קסטרו, שוקי זיקרי בביוטי סיטי, קרייזי ליין גולברי, פיקס ועוד. דנה היא בעלת ניסיון רב באיפור כלות ואיפורי ערב לאירועים, לתיאום איפור ניסיון ופגישת היכרות נא לצור קשר עם הסטודיו.

Read More
Default Image Alt

רינת אלפסי

מורה ומאפרת בצוות הבכיר של הסטודיו בוגרת בית הספר במסלולי איפור ביוטי ואיפור אופנה עבדה כמאפרת בצמוד לנטאשה ולאחר מכן כעצמאית בצוות הסטודיו כמאפרת כלות, איפור ערב, איפור להפקות אופנה ותוכניות טלוויזיה. חיה אוהבת ונושמת אופנה, מאמינה שהשלמות היא בפרטים הקטנים. לתיאום איפור ניסיון ופגישת היכרות נא לצור קשר עם הסטודיו.

Read More
Default Image Alt

אלי חורי

מורה ומאפר בצוות הבכיר של הסטודיו. בוגר בית הספר במסלולי איפור מקצועי ביוטי וקורס איפור אופנה. עבד כמאפר בצמוד לנטאשה כשנה ולאחר מכן כמאפר עצמאי בצוות הסטודיו כמאפר ערב וכלות, הפקות אופנה, תצוגות אופנה, מגזינים וטלוויזיה כגון: משחקי השף, התכנית של עדן ועודד תצוגות אופנה ל-: סילביאן-אימברג, יניב פרסי ועוד, מגזינים: "את", "מגזינה" ו"טיים אאוט", ווידאו-קליפ של הצמד האלקטרוני עברי לידר וג'וני גולדשטיין. אלי הוא בעל ניסיון רב באיפור כלות ואיפורי ערב לאירועים, לתיאום איפור ניסיון ופגישת היכרות נא לצור קשר עם הסטודיו.

Read More
Default Image Alt

לידיה פוסוחוב

מורה ומאפרת בצוות בכיר של סטודיו בוגרת בית ספר במסלול איפור ביוטי וסיימה את הקורס בהצטיינות עבדה כמאפרת בצמוד לנטאשה ולאחר מכן כמאפרת בצוות הסטודיו באיפור כלות ערב והפקות כגון ... מגזין ״את״ ותוכניות טלוויזיה ״משחקי השף״ ״המהפך״ ״אמא אני רוצה להיות דוגמנית ״ בשתתפות של סופיה מצנטר הפרזנטורית של dior איפור זה אומנות ״הצבע הטוב ביותר בעולם כולו הוא אחד שנראה טוב עליך״ שאנל לתיאום איפור נסיון ופגישת היכרות נא לצור קשר עם הסטודיו .

Read More
Default Image Alt

אולגה ויצמן

Read More
Default Image Alt
צור קשר
 
   
 
 
שלח