סל הקניות שלך ריק

קו האיפור החדשני מהווה שיא חדש - מקצועי ואישי – בסיפור חייה של נטאשה דנונה.

נטאשה דנונה החלה את קריירת האיפור שלה בשנת 1996, ומאז זכתה פעמיים בתואר מאפרת השנה בתחרות "האוסקר של האופנה". נטאשה הביאה לעולם האיפור תורה שלמה , תוך שהיא מובילה סגנון ייחודי ואומנותי, שלא היה מוכר קודם לכן בארץ. היא פיתחה טכניקות מקוריות וחדשניות ברמה בינלאומית, המשתקפות בעבודותיה בקמפיינים המובילים, בשערי המגזינים המובילים בארץ ובעולם (MARIE CLAIRE, L'OFFICIEL, GQ, ELLE, IN STYLE ועוד) ובכתבות האיפור והאופנה. נטאשה דנונה היא בחירתם של טובי צלמי האופנה, במאי הפרסומות, הדוגמניות והשחקניות המובילות, והיא משמשת כמאפרת האישית של יעל בר זוהר, בר רפאלי, נינט טייב וכוכבות נוספות מזה שנים רבות.

המוניטין הרב והחשיבה היצירתית והדינמית הפכה את נטאשה לאוטוריטה ולמכתיבת טרנדים בתחום האיפור. היא מייעצת לחברות איפור ומעצבת להן את מראות האיפור. ראיונות עם נטאשה על מגמות ותחזיות בעולם האיפור ניתן לקרוא בעיתונים, מגזינים ובאתרי האינטרנט המובילים בארץ: ידיעות אחרונות ("זמנים מודרנים", "7 ימים"), מעריב ("סגנון"), "את", "לאשה" ,GO STYLE ובאתרי אינטרנט כגון "וואלה",XNET ו"YNET".

את מראות האיפור הייחודיים שהיא יוצרת, מצלמת נטאשה בעצמה. זהו הביטוי הטוטלי לאמירה האומנותית והיצירתית שלה. המראות האלה קובעים את הסגנון והטרנדים לעונה הקרובה בתחום האיפור.

נטאשה היא ילידת קרואטיה, שגדלה והתחנכה בגרמניה מגיל שנה. אמה הייתה כימאית שעסקה גם באיור טכני, כך שנטאשה ספגה בביתה אווירה המשלבת מדע, יצירתיות ואסתטיקה. העיסוק בתחומי האומנות השונים הוא חלק בלתי נפרד מחייה של נטאשה: כבר בצעירותה עסקה בציור, ובגיל שש עשרה הוצגו עבודותיה בגלריה לאמנים צעירים באכן, גרמניה. בתיכון למדה נטאשה ארבע שנים במגמת צילום, ובגיל שמונה עשרה הגיעה לארץ כסולנית להקת מחול מודרני והחליטה להישאר ולהשתקע בארץ. היא רקדה ב"להקת תמר" ובמחזמר "קברט", בבימויו של ז'רום סבארי, בתיאטרון "הבימה". בנוסף לכך הייתה נטאשה גם מורה למחול בסטודיו B, זכתה במלגת התמחות במחול ונסעה לניו יורק לפרק זמן של חצי שנה. כשחזרה לארץ, במקביל לריקוד, השתתפה נטאשה כדוגמנית מצליחה בכל תצוגות האופנה של טובי המעצבים ושל חברות האופנה המובילות בארץ. במשך כשבע שנות עבודתה כדוגמנית, היא דגמנה עבור גוטקס, הגרה, דיוה, גדעון אוברזון, שנקר ועוד, וגם בכתבות אופנה רבות.

עבודתה כדוגמנית ורקדנית חשפה את נטאשה לעולם האופנה והאיפור. החיבור היה טבעי ונתן ביטוי לכלל כישרונותיה: נטאשה לא למדה איפור באופן פורמאלי, אך השילוב של הכישרון, הציור, האוטודידקטיות ושנים רבות של ניסיון בתחום האופנה, הפכו את נטאשה לבעלת ידע עצום באיפור ולמאפרת מקצועית מובילה.

בעקבות זכייתה בשני פרסי האופנה, הוצפה נטאשה באינספור פניות של אנשים מכל רחבי הארץ ללמוד ממנה. במקביל הגיעו הצעות להצטרף לסגל המרצים של בתי ספר שונים לאיפור בארץ, לאור זאת נטאשה הקימה בית ספר לאיפור הנושא את שמה, עם נאמנות לדרכה ולתפיסת עולמה.

מוצרי האיפור המקוריים של נטאשה מגלמים בתוכם 25 שנים של ניסיון בתעשיות היופי והאופנה העולמיות. לאורך כל דרכה המקצועית חיפשה נטאשה אחר השילוב המושלם בין צבע ומרקם, ואף פיתחה קולקציות ייעודיות וייחודיות להתאמת צבעים אישית. כעת היא מאגדת את כל הידע והמומחיות שצברה בקו חדש, נועז ופורץ דרך בתחומו: צבעים מודרניים ומרהיבים לשפתיים, לעיניים וללחיים, לצד קשת רחבה של גוונים טבעיים – מכהים ועד בהירים - לעור הפנים.

 

 

 
Default Image Alt Default Image Alt
צור קשר
 
   
 
 
שלח