סל הקניות שלך ריק

בוגרי בית הספר לאיפור של נטאשה דנונה במהלך הקורס, מתבצע מעקב אחר ההתקדמות של כל תלמיד, באופן אישי על ידי נטאשה. ליווי צמוד ואישי זה, נותן  לבוגרי בית הספר לעבוד ולהיקלט  בתעשיית האיפור כולה . אנשי התעשייה בטלביזיה, באופנה, צלמים ,סטייליסטים ומפיקים ,מודעים לאיכות המאפרים ובוגרי בית הספר לאיפור של נטאשה דנונה ומחשיבים את "מי שיצא תחת ידיה של נטאשה", כמועדף ו"נפתחות לו הדלתות" מתוך הערכה למקצועיות, לסגנון האיפור ואופי הלימוד המוקפד של נטאשה.

הגישה ושיטת הלימוד מאפשרות לכל אחד להפוך למאפר מקצועי, גם אם אינו בעל רקע אומנותי כלשהו. מלבד תלמידים חדשים, נקלטים בבית ספרנו מאפרים שלא הצליחו להשתלב בשוק העבודה. כבר במהלך הקורס מרגישים שיפור משמעותי ורכישת ידע וכלים לעבודה. לאחר סיום הלימודים מוכיחים את עצמם כמאפריםמצליחים ובולטים. כל שדרוש, הוא רצון, מורה טוב ושיטת לימוד נכונה.

בוגרי בית הספר שלנו עובדים כיום בקטלוגים ובמגאזינים:”את", לאשה", "ליידי גלובס" ובמוספי העיתונים: "סגנון", "זמנים מודרנים", "סופשבוע", "7 ימים" ועוד.
בתוכניות טלביזיה: "הישרדות", "הדוגמניות","חשופים", בערוץ 24, גם בפרסומות ובקליפים.
בתחום הבמה: מחזות זמר ("היפה והחיה", "פסטיגל" ובתיאטרון "הבימה")
בתצוגות האופנה: "ביוטי סיטי", "שוקי זיקרי", "קסטרו", "קרייזי ליין", "גולברי",  54 FACTOTY ועוד.הם מאפרים בחברות איפור: MAC, DIOR, MADINA MILANO.וחלקם אף הפכו להיות מנהלי חנויות בחברת MAC .

בתחום הכלות, בוגרי בית הספר קוצרים הצלחות ומשלבים בעבודתם את סגנון האיפור הרענן, הזוהר והמחמיא, שהושרש בהם בבית הספר של נטאשה דנונה. בוגרי בית ספרנו ותיקים וחדשים מכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, החדירו את סגנון האיפור של נטאשה דנונה בקרב כל האוכלוסייה ויצרו מודעות לסגנון החדש והעכשווי.

צוות המאפרים של "נטאשה דנונה" - PRO TEAM  
ישנו צוות מאפרים של "נטאשה דנונה" שעובד כבר שנים באופן צמוד לנטאשה והוא יד ימינה. צוות זה פעיל בצורה אינטנסיבית בבית הספר כמורים וכן כמאפרים עצמאים בהפקות והם מבוקשים על ידי מפיקים, צלמים וכלות. בית הספר משמש כסוכנות מאפרים לצוות הבכיר.

צוות בוגרים מצטיינים
לקראת סיום קורס האיפור במסלול ביוטי, ישנה אפשרות להתמחות בלימודי דיפלומה TFD PRO כמאפר אופנה מקצועי. קורס זה, הוא הזדמנות להתקדם ולהתקבל לצוות הבוגרים המצטיינים שמשובצים להפקות שונות כבר לקראת סוף הקורס. זהו מעין שלב "תקופת ניסיון" לקבלה לצוות המאפרים של נטאשה.Default Image Alt
Default Image Alt
Default Image Alt
Default Image Alt